Znáte tekuté mandle?

Věděli jste, že z mandlí se vyrábí likér? Mandlový likér je známý pro svou velmi zajímavou chuť. Jde o destilát, ve kterém vévodí hořkosladká chuť mandlí. Kromě velmi dobré chuti vás dostane i svou vůní. Většinou se vyrábí macerací mandlí v nějakém destilátu. U nás je k dostání od několika výrobců, a to s obsahem alkoholu od 25 %. Protože jde o ořechový destilát, je po ní největší poptávka právě před Vánoci, protože jej řada lidí používá k výrobě různých domácích likérů, ale přidává se například do paštik.

sklenice likéru

Mandlovku by měl mít doma každý
Protože nejde o slivovici či již tvrdý alkohol s velmi vysokým obsahem alkoholu, je často označována za dámské pití. K mandlovce si ale cestu našla i celá řada mužů, protože její chuť je zkrátka nezaměnitelná, a často chuťově porazí právě i domácí pálenku. Vychutnejte si mandlovku jen tak doma u pohádek, do konce roku vám poslední lahve stihneme odeslat. Hodí se k výrobě některých jídel, a určitě i ji rádi vychutnáte při večerní pohodě či na nějaké oslavě. A protože se blíží oslavy konce roku, může být mandlovka příjemným společníkem.

ořech mandle

Prodáváme výrobky od mnoha a mnoha výrobců, a podporujeme lokální producenty. Najdete u nás tedy pro vás nejspíše neznámé výrobce alkoholických nápojů, kteří ale opravdu umí. Díky tomu u nás najdete právě i mandlový likér vysoké kvality a úžasné chuti. V současné době u nás koupíte i velmi známý mandlový likér z mandlí, které se pěstují ve věhlasném mandlovém sadu v Hustopečích. Dopřejte si skvělou chuť mandlí, které byly macerovány v různých druzích pálenky, aby byla výsledkem právě ona jedinečná chuť.

Najdete u nás i luxusní edice, které jsou limitované počtem kusů. Díky tomu u nás seženete lahve, které jsou jinak nesehnatelné. Darujte jedinečnou lahev alkoholu, který získává na ceně – jde o investiční alkohol.