Velmi chutné latté

Dávám si záležet na tom, aby to u mě bylo opravdu pěkné. Bydlím pouze ze synem, takže si mohu dovolit taky to, abych měla doma všechno pěkně upravené. Protože můj syn je velice hodný a má taky rád, když je doma uklizeno. A možná v tomhle je celý po mně. Moje máma a taky moje babička se smějí tomu, že syn je takový, že rád uklízí a nemá rád bordel. Vždycky, když můj syn uvidí na zemi nějaká smítka nebo bordel, tak mi řekne, jestli to nemohu uklidit, že mu ten bordel na zemi vadí. A mě to sice nevadí, že to musím uklízet, spíše jsem ráda, že syn je tak čistotný.

Káva je má neřest.

Taky si dává všechno do dřezu, když třeba sní něco z talíře anebo z hrníčku, tak to nenechá v kuchyni na stole nebo v obýváku, jak to třeba dělal můj bývalý přítel. A z toho jsem právě vždycky mívala velké nervy. A proto si taky dávám záležet na tom, jaké mám doma doplňky. A mám moc ráda krásné broušené vázy, které se mi hodí do obýváku a do kuchyně. Taky samozřejmě nedám dopustit na krásné sklenice na latte Sklenenyshop.cz. Moc ráda si užívám chuť kávy.

Latté s pěnou je dokonalé.

A třeba lattéčko si dávám třeba i dvakrát denně. Zatímco obyčejnou kávu taky tak dvakrát denně. Nepohrdnu opravu krásnými sklenicemi na latté, které mám doma hned čtyři. A protože ke mně chodí tři kamarádky, s kterými si moc ráda dáváme kávu a latté kvůli tomu, že tam je smetanové mléko. A někdy si místo mléka dávám opravdu kvalitní hustou smetanu. Sklenice na latté pořídíte například také na webových stránkách sklenenyshop.cz, kde najdete nejenom sklenice na latté, ale taky sklenice na obyčejnou kávu nebo sklenice na pivo či sklenice na víno. Myslím si, že na tomto e-shopu si samozřejmě vybere každý a to hlavně nyní před Vánocemi, kdy se hodí kupovat praktické pěkné dárky pod stromeček. Jsou různé druhy skleniček, jako například sklenice na pivo nebo na víno, jsou i sklenice na latté, které se líbí jistě každému.