Stěhujeme se v létě

Pokojové rostliny, zvířata, malé děti a senioři – ve stručnosti jsme tu vyjmenovali většinu živých tvorů, kteří vyžadují při stěhování mimořádnou pozornost. Bývají více zasaženi stresem, než ostatní, a mohou snáze utrpět úpal. Pamatujte na to a snažte se včas zabránit různým potížím. Mějte pro každého dostatek kvalitní a lehce stravitelné stravy s vysokým obsahem čerstvého ovoce a zeleniny, dopřejte všem dostatek odpočinku, rostliny chraňte před přímým sluncem a vysokými teplotami a zvířatům zajistěte přístup ke zdroji pitné vody.

krabice na stěhování

Vyměňte žabky za pevnou obuv – moc dobře chápeme, že letní období přímo svádí vyzout se z bot a chodit buď venku naboso, anebo alespoň v prodyšných sandálech nebo dokonce v žabkách, ale při stěhování tuto obuv raději odložte a spoléhejte na pevné sportovní obutí. Nejlepší jsou v tomto případě běžecké tenisky, mívají dobře přilnavou podrážku a velmi prodyšnou svrchní useň. Podstatné je, aby vám poskytovaly oporu, což u žabek nelze očekávat. Pokud vám budou podkluzovat nohy v takových botách, můžete si snadno přivodit i těžký úraz.

přenášení krabic

Pitný režim – také vám připadá otravné neustále řešit pitný režim? Někdy to otravné skutečně je, ale v létě při fyzické námaze, která samotné stěhování i přípravné práce provází, je to přímo nutnost. Nezapomínejte si opatřit alespoň dva kartony balené vody nebo ještě lépe minerálky s obsahem hořčíku, případně vhodný iontový nápoj, abyste doplnili tekutiny i minerální ionty. Letní stěhování se v tomto ohledu přibližuje sportovnímu výkonu.

Stěhovací firma – velkou výhodou je zvláště v létě výběr té správné stěhovací firmy stěhování v Praze https://stehovani-mamut.cz/stehovani-praha/, která je spolehlivá, pracovitá a precizní. K čemu vám budou stěhováci, které musíte neustále kontrolovat a upomínat, aby na něco nezapomněli? Pamatujte také na to, že v letním období se rychleji unavíte, a potřebujete častěji odpočívat, a čím více toho stěhovací firma zastane, tím více vám vypomůže a vy pak máte dostatek energie na zabydlování v novém bytě.