Skvělý rodinný pes

Skoro každá rodina má doma psa. Je to skvělý společník, který je po vašem boku za jakékoliv situace. Psa mají rodiny s dětmi, starší lidé i lidé, kteří žijí sami. Pes nás provádí tisíce let, a nikdy nás nezradil. Hlavně proto je to nejoblíbenější zvíře, které si domů pořizujeme. Pokud zrovna hledáte nového psího společníka a nevíte, jakého si vybrat, zvažte akita inu štěně.

akita na vodítku

Proč si vybrat zrovna akitu?
Plemeno akita inu u nás není tolik rozšířené, jak by si zasloužilo. Aktiv jsou velmi přátelské, ale umí ubránit svoji rodinu. Jsou velmi inteligentní a rychle se učí ale mají kromě společných aktivit rády i svůj klid. Nebudete s nimi tedy muset trávit spoustu svého volného času. Aktiv patří mezi línější psy, takže vám odpadnou procházky o mnoha kilometrech.
Mají sice huňatý kožich, ale nemusíte se bát, že byste měli chlupy úplně všude. Jejich srst je navíc samočistící. Akita je velmi čistotné plemeno, což určitě ocení každý milovník pořádku.

Proč právě od nás?
Zabýváme se chovem tohoto plemene již dlouhé roky, a chováme pouze jeho japonskou linii. Samozřejmostí jsou u nás různé výstavy, kde se pravidelně umisťujeme na prvních příčkách. To je ukazatel skutečné kvality našich psů. V současné době máme volné 3 fenky k odběru. Pokud máte zájem o naše štěně, sjednejte si u nás schůzku. Rádi vám ukážeme naše psy, chovanou stanici a zodpovíme vám všechny případné otázky.

akita inu

Vždy vybírejte pouze psa s průkazem původu, a pečlivě si vybírejte, od koho psa chcete. Nepodporujte množírny, které jsou bohužel stále všude. U nás máte jistotu zdravých psů s rodokmenem, kde najdete všechny předky po rodičích. S našimi psy můžete jezdit po výstavách, případně si můžete založit vlastní chov. Natolik jsou naši jedinci kvalitní. Pokud chcete akitu, tak jedině od nás. Jsme mimo jiné i držiteli certifikátů, které dokládají vysokou kvalitu naší stanice.