Půjčovna aut vám umožní procestovat naše nejvyšší pohoří

Pronájmy vozidel se těší velké oblibě z několika důvodů. Buď lidé řeší technickou závadu svého vozu a potřebují náhradní vozidlo, které bude k dispozici po dobu, co potrvá jeho oprava, anebo si pronajímají vozidlo proto, že žádné nemají a nevyplatí se jim nějaké pořizovat. Tito lidé zajišťují většinu nákupů přes e-shopy a vozidlo potřebují pouze pro rekreační účely, případně pro občasný převoz břemen naložených buď do zavazadlového prostoru, anebo na přívěsný vozík za tažné zařízení. Jistou možností je také jízda s karavanem na dovolenou, ovšem obvykle jste při pronájmu limitováni územím České republiky.

auta v tunelu

Jednou z možností, proč si projmout vůz z autopůjčovny v Čelákovicích, jsou víkendové výlety nebo dovolená v horském terénu. Naše země je velmi bohatá na překrásná pohoří s dalekými výhledy a zajímavými přírodními úkazy a mnozí turisté vám potvrdí , že dávají přednost tuzemské rekreaci, protože naše horské terény jsou velmi malebné a v mezinárodní konkurenci rozhodně obstojí.

pohled na Krkonoše

Z Prahy to není daleko do Krkonoš

Rádi bychom vás pozvali v rámci víkendového či vícedenního putování do Krkonoš. Máte tu na výběr celou řadu letovisek, z nichž ty nejznámější jsou Špindlerův Mlýn, Harrachov, Pec pod Sněžkou, Janské Lázně, Rokytnice nad Jizerou a Malá Úpa.

Co název, to mezi horaly pojem. O každém z těchto míst lze zodpovědně říci, že jsou to nejkrásnější klenoty v České republice, a že byste je neměli ponechat bez povšimnutí. V Harrachově doporučujeme zejména oblast Mýtiny a Ryžoviště, odkud to není daleko k Mumlavským vodopádům. V létě se vyplatí vyjet lanovou drahou na Čertovu horu. V Peci pod Sněžkou začíná obvyklý výstup na nejvyšší horu naší země a z jejího vrcholu byste měli sestoupit k Luční boudě a přes Výrovku se vracet zpět. Z Velké Úpy doporučujeme vydat se lanovkou na Portášky a navštívit nedaleký Pěnkavčí vrch. A na závěr byste mohli z Rokytnice nad Jizerou vystoupat na Lysou horu a dále pak k prameni Labe a Labské boudě.