Netradiční grafika

V dnešní době se mnoho lidí zajímá hlavně od počítače a také o grafiku. A já se tomu nedivím, protože když to tak sleduji kolem sebe, tak všechno se opravdu týká nějak techniky anebo různých grafů a grafických věcí. Proto jsem si řekla, že bych byla velmi ráda, kdy by můj syn šel někdy v budoucnu studovat grafickou školu. Myslím si, že práce s počítačem a podobnými věcmi, celkově technikou, je práce budoucnosti. Protože už se hodně mluví o tom, že za několik desítek let bude všechno robotizované.

3D design.

A já bych se tomu ani nedivila. Protože už nyní dělají roboti některou práci za nás. Takže si myslím, že by to nebylo od věci, kdyby už se malé děti učily vytvářet různé grafické věci a zdokonalovat se v umění s počítačem. Mému synovi je pět let a už umí s počítačem zacházet opravdu hodně dobře. Já si myslím, že ho to hodně baví. A moc ráda bych syna v tomto duchu podporovala, takže grafický kurz by nebyl od věci.

Minimalistický styl.

Můj syn umí taky natáčet různá videa na internet, která ho baví a dělá to už hodně dlouho. A já jsem si řekla, že kdyby třeba šel studoval grafiku, tak by mohl potom pracovat v grafickém studiu v Jičíně. Protože v grafickém studiu Jičíně pracoval i můj táta. Tátu to tam moc bavilo, protože tam byl vedoucí. A otec sám říkal, že grafické studio v Jičíně je takové, že vám vyjdou vstříc a vždycky vám se vším pomůžou. Pokud budete potřebovat nebo nějak poradit s nějakou grafikou nebo pomoct s vaším online obchodem, tak se klidně můžete obrátit na grafické studio Jičín. A tady vždycky pro vás budou a pomůžou vám. A můžete se na toto studio obrátit jak telefonicky, tak emailem anebo navštívit studio osobně. Myslím si, že právě osobní návštěva grafického studia v Jičíně pro vás bude zážitek, protože tam uvidíte různé grafické věci a vjemy, které byste ani nikde skoro neviděli.