Měřidla na stavbě

Letos v létě jsem začala stavět malou přístavu ke svému domku, protože se už tam skoro doma ani nehnu. Ne, že bychom se jsem se synem nevešli, ale už by to chtělo něco většího. Já bydlím totiž jenom se synem, jsem matka samoživitelka. Ale nemohu si finančně stěžovat. Finančně jsem na tom docela dobře, takže jsem si řekla, že bych naše bydlení o něco rozšířila. My máme totiž pouze jenom jednu velkou místnost a k tomu ještě pak kuchyň. Sice nám to takhle vyhovuje, ale synovi je už sedm let a řekla jsem si, že by taky syn mohl mít už konečně vlastní pokojíček a já svou ložnici.

Měřit se dá všechno.

Protože náš velký obývák sloužil nejenom jako na příjem návštěv, ale taky jsem tady měla velkou postel a syn na druhé straně místnosti postýlku. A řekla jsem si, že mám některé peníze ušetřené, které bych mohla vlastně vynaložit na úpravu našeho domku. Byla jsem ráda, když moje rodina s tím souhlasila, že to je taky dobrý nápad.

Měřidla jsou různá.

Takže jsem vybrala peníze a nakupovala jsem materiál, abych měla svou přístavbu rychle hotovou. A koupila jsem taky různé nářadí. Včetně například měřidla. Měřidla https://www.i-nastroje.cz/meridla prý taky budou potřeba, aby zedníci mohli měřit různé stěny a délky podlahy. Měřidla jsem koupila asi čtyři, protože nevěděla jsem jakou mají mít velikost, tak jsem měřidel pořídila více než jenom jednu anebo dvě. Musím říct, že jsem udělala dobře, že jsem pořídila měřidla čtyři. Přišlo k nám hodně zedníků, které sice znám od vidění, ale byla jsem ráda, že se alespoň nikdo nehádal, jaké kdo měřidlo bude mít. Už se mi to docela konečně rýsuje. Těším se, že letošní Vánoce už budeme se synem trávit tak, že budeme mít každý svoji místnost pro sebe. A synovi jsem na Vánoce slíbila autodráhu, která se mu v pohodě vleze do pokojíčku. V obýváku by bohužel moc překážela, tak se syn už nemůže dočkat. Přeji si, aby všechno bylo rychle hotové a syn byl nadšený stejně jako já.