Kde získat reprezentativní prostory pro vaši firmu

Podnikání není snadné a není snadné vlastnit svou firmu. Podnikatelé o tom jistě ví své. Kolem všeho je spousta zařizování, papírování a hlídání si zákonů, vyhlášek a byrokracie tak, aby bylo všechno v souladu s nastavenými předpisy a nedostali jste se svou vlastní nepozorností do problémů.

Pokud sháníte sídlo pro svou firmu, samozřejmě se najde spousta možností k pronájmu nebytových prostor. Ale co když potřebujete sídlo jen na to, abyste si ho mohli zapsat do rejstříku, což je povinné ze zákona a případně na nějaká nezbytná jednání, například s finančním úřadem a podobně? Pak se vám samozřejmě nechce měsíčně platit nesmyslný nájem za pronájem prostor, které budou většinu roku prázdné a nevyužité.

kancelář

I na to ale některé služby u nás pamatují a představují vám docela snadné řešení. Sídlo firmy Companies and Offices vám nabídne takzvaný virtuální pronájem sídla vaší firmy s tím, že v případě potřeby budete mít i reálné prostory, které budete moci využít. Na výběr budete mít z několika balíčků služeb a můžete si zvolit nejen podle služeb, které vám budou vyhovovat, ale také podle ceny.

Získáte tak adresu sídla pro zápis do veřejných rejstříků, což je pro vás podstatné. Budete moci využívat kancelář s Wifi připojením v Brně či Praze, pokud budete potřebovat. Použít ji můžete na jednání s úřady, s klienty nebo podobně. Budete dostávat e-mailem notifikace o doručené poště. Ta bude archivována a vyzvednete si ji, až budete mít čas. Případně jde služba nastavit tak, že vám bude veškerá korespondence přeposílána na adresu, kterou si vyberete.

zasedačka

Ceny za tuto službu začínají už na necelých čtyř set korunách měsíčně, což je neporovnatelná cena s tím, pokud byste si pronajali opravdovou fyzickou kancelář, kterou byste stejně moc nevyužívali. Tato služba vám pomůže ušetřit ročně i desítky tisíc, které potom můžete raději využít pro další rozvoj vašeho podnikání.