Co tak zkusit zimní dovolenou?

Dovolenou si nemusíte vybírat jen v létě, přemýšleli jste někdy o tom, že byste si vyrazili na lyžařský pobyt, třeba o jarních prázdninách? Může to být aktivní dovolená, na kterou budete dlouho vzpomínat, ale je třeba dobře zvážit, kde si na dovolenou zajedete. Určitě někam, kde budete mít veškerý servis a pořádně si odpočinete, i když aktivně. Moderní lyžařská střediska vám nabídnou dokonalý servis a to jak venku na svahu, tak i co se týká ubytování a aktivit či relaxace na večer.

sjezdovka

Přes den na svahu můžete začít tím, že si v půjčovně půjčíte lyžařské vybavení a pokud vám chybí něco z lyžařského oblečení, i to jistě u sjezdovky koupíte v nějakém sportovním obchůdku. Pokračovat můžete v lyžařské škole s instruktorem, pokud jste začátečník, nebo můžete svěřit instruktorovi své děti a vy můžete vyrazit na sjezdovku bez nich. Na oběd či občerstvení během dne můžete jak do baru na svahu nebo do restaurace, která bude jistě v těsné blízkosti sjezdovky. A pom obědě hurá zase na svah. A když budete unavení, je na čase odpočinout si ve vířivce nebo bazénu. A večerní posezení v baru u svařeného vína na zahřátí nebo i něčeho silnějšího, bude příjemnou tečkou za krásným, sportovně náročným dnem.

sjezdovka

A kde vám tohle všechno nabídnou? Zkuste nový, moderní areál ski Čenkovice. Určitě splní veškerá vaše očekávání, která od zimní dovolené na svahu očekáváte. Moderní lanovky, kvalitní stravování a ubytování, to vše skiareál Čenkovice nabízí jako samozřejmost.

Lyžování patří k rekreačním sportům a ať jezdíte po nenáročných sjezdovkách nebo jestli svištíte po těch náročných, černých, všichni si určitě lyžování užíváte. A v tom případě se neomezujte jen na víkendy, ale vyrazte na pořádnou týdenní dovolenou, po které budete možná fyzicky vyčerpaní, ale psychicky absolutně nabití.

Ještě nikdy jste neměli dovolenou v zimě? Je na čase to změnit.