Co sledovat na Instagramu?

Instagram je progresivní sociální síť, která v poslední době hraje prim mezi sociálními sítěmi. Při svém vzniku neměla tak velký úspěch, jako je tomu teď. V době vzniku byl spíše oblíbenější Facebook. Nyní je tomu naopak. Zatímco sláva Facebooku pomalu upadává, sláva Instagramu naopak stoupá. Instagram v posledních letech ovládají především influenceři. Influenceři tvoří svůj obsah na sociální sítě, nejčastěji YouTube, Instagram a Tik tok, kde tvoří zajímavý obsah pro své sledovatelé. Slouží také pro různé firmy a společnosti jako prostředek reklamy. Za dohodnutou provizi influenceři propagují na svých profilech výrobky daných firem a recenzují je pro své fanoušky.

Instagram

Pokud vás už ale často umělé profily influencerů nudí, zkuste se poohlédnout po jiném, zajímavějším obsahu na vašem Instagramu.

Tím, že se jedná o sociální síť zaměřenou primárně na sdílení fotek, můžete tu najít spoustu zajímavého uměleckého obsahu. Od nejrůznějších fotografů, přes malíře a umělce jiného zaměření. Najdete tu profily plné nádherných uměleckých děl, které polahodí vašemu oku a také jsou velmi inspirativní.

V poslední době se na Instagramu velmi rozjely i kuchařské recepty. Najdete tu tedy spoustu inspirace k vaření snídaní, obědů a večeří a vybere si opravdu každý. I když jste vegetarián, vegan, stravujete se paleo, low carb…své recepty si tu najde skutečně každý. Pokud si budete chtít video s receptem stáhnout a mít jistotu, že ho opět najdete, když budete potřebovat, využijte k tomu download Instagram video.

sociální sítě

Můžete také sledovat profily různých inspirativních lidí a tím nemyslíme celebrity, ale „skutečné“ lidi, kteří mají za sebou události, které byly pro jejich život velmi těžké a svým způsobem je posunuli dál. Sledování těchto profilů může člověku pomoci uvědomit si, že má více síly, než si ve skutečnosti myslí. Na Instagramu sdílí své příběhy například lidé s různými nemocemi, postižením nebo přeživší různých nehod a přírodních katastrof.